Наші вчителі

                                                                      Вчителі іноземних мов

 

          
 

Спецкурси з німецької мови 

 
Лихоборова Олександра Олексіївна

Landeskunde

Березська Ірина Євгенівна
Нежданова Тетяна Юріївна

Deutsche Literatur 

 Кородюк Олена Павлівна
Селехман Маргарита Йосипівна

 Wirtschaftsdeutsch

 
Шевчук Тетяна Григорівна

 Biologie

 
Яковенко Марія Іванівна

 "Мій Київ" (німецькою)

 
Яцола Тетяна Михайлівна

 

 

 

                                                                               Вчителі філології                                                                        

 
     Українська мова та література         Зарубіжна література
Павловська Ірина Миколаївна   Короткіх Елла Геннадіївна
Свердлова Алла Миколаївна   Старикова Олена Василівна
Коцар Ольга Олександрівна    

 

                                                                 Вчителі математики та інформатики

 
                     Математика    Інформатика
Чижова Олена Іванівна   Фролов Юрій Ігоревич
Шевчук Ірина Миколаївна    
     

                                                                         Вчителі суспільних наук 

 
Історія       Правознавство
  Воля Павло Олександрович   
   Василенко Марія Олексіївна  

                                                                        Вчителі природничих наук

 

 
 Біологія   Географія
Корнієнко Юлія Олександрівна   Брік Неля Григорівна
 
Хімія   Фізика
Стеценко Лариса Якимівна   Грімович Ольга Леонідівна
   
     
  Наконечна Тамара Василівна  

 

                                                                           Вчителі мистецтва

      Образотворче та музичне мистецтво Трудове навчання
   
Кукса Зінаїда Володимирівна    Хайло Інна Іллівна
    Никифорук Дмитро Іванович

                                                     Вчителі фізичного виховання та захисту вітчизни

        
Сутулова Вікторія Петрівна    Мосієнко Сергій Володимирович
Карпусь Дмитро Юрійович    

                                                        Шкільна психологія і соціальна педагогіка

 

Психолог      Орловська Ліна Сергіївна
Соціальний педагог      Осадча Юлія Євгеніївна

                                                                     Вчителі початкової школи

   
        Бурлак  Ірина  Юріївна     
  Бучковська Антоніна Антонівна   
          Борова Катерина Володимирівна          
  Гольченко Тетяна Юріївна      
          Лучкань Тетяна Анатоліївна   
                Снісар Оксана Миколаївн           
                          
                         
   
     
  Пархоменко Наталія Михайлівна  
  Князська Любов Володимирівна  
  Максимова Олена Миколаєвна  

 

                                                                              

 

Керівники гуртків

 
Хореографія    
Східні єдиноборства Геращенко Андрій Костянтинович  
Образотворче мистецтво    
Футбол Карпусь Дмитро Юрийович  
Пішохідний туризм    
Баварські танці Цех Світлана Василівна  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Балай Ніна Порфиріївна

 

Помазан Тетяна Олександрівна